Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Murapol deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Murapol S.A. O/GDAŃSK

Murapol S.A. O/GDAŃSK

Firma Murapol S.A. została założona w 2001 roku. Celem Spółki jest kompleksowa obsługa w zakresie wysokiej jakości budownictwa jedno i wielorodzinnego jak również generalne wykonawstwo.

Centrala firmy mieszcząca się w Bielsku-Białej wspomagana jest przez oddziały w Krakowie, Tychach, Katowicach, Wrocławiu oraz Gdańsku. Aktualnie Spółka zatrudnia około 60 pracowników oraz jako generalny wykonawca na stałe współpracuje z kilkudziesięcioma firmami zatrudniającymi kilkaset osób. W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka planuje w najbliższej przyszłości otworzyć kolejne oddziały.

Istotnym atutem podejmowanych inwestycji w Firmie Murapol S.A. jest atrakcyjność i lokalizacja działki. Spółka kładzie duży nacisk na to, aby budowane obiekty powstawały w miejscach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli mieszkań. Nabywane przez Spółkę tereny, to ścisłe centra miast przeznaczone dla biznesu lub spokojne ekskluzywne dzielnice położone na obrzeżach, gdzie klientami są rodziny szukające ciszy, spokoju oraz bliskości natury.

W celu realizacji swoich zamierzeń Spółka będzie dążyła do pozyskiwania kolejnych gruntów pod nowe inwestycje w celu rozszerzenia skali działalności i przyspieszenia rozwoju a w najbliższej przyszłości planuje emisję akcji, co umożliwi współfinansowanie planowanych działań.

Od samego początku działalności firma Murapol S.A. jest uważana za bardzo rzetelnego i solidnego partnera. Zdobyte doświadczenia i wypracowane standardy pozwalają Spółce poszczycić się licznym gronem klientów, którzy docenili starania firmy o atrakcyjne lokalizacje i ciekawą formę architektoniczną oraz indywidualne podejście do klienta.

Kontakt

Murapol S.A. O/GDAŃSK

ul. Nasypowa

81-177 Gdynia

  • 43-300 Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 49 - Centrala spółki.
  • 58 355 53 33
  • murapol.pl

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne