Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Trójka deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Trójka Sp. z o.o.

Trójka Sp. z o.o.

Historia

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Trójka, zostało założone w 2004 roku przez doświadczoną kadrę techniczną, która wywodzi się z z firm budowlanych i biur projektowych realizujących inwestycje budowlane na terenie Trójmiasta.

Doświadczenie i realizacje

Biuro Projektowe JM Architekci zostało założone w 1994 roku i w ciągu minionych kilkunastu lat zaprojektowało, i zrealizowało obiekty o różnym charakterze, tj.: osiedla mieszkaniowe w Gdyni Wielkim Kacku, osiedla w Gdańsku, "Myśliwskie Tarasy", budynek Morska 103, obiekty sakralne, hale przemysłowe, stacje paliw, obiekty użyteczności publicznej i budownictwa morskiego.

Misja

Kształtowanie otaczającej przestrzeni w poszanowaniu miejsca i przyrody poprzez budowanie ekologicznych mieszkań. Jakość

Celem nadrzędnym Trójki jest wysoka jakość budowanych mieszkań, w związku z tym już na etapie przygotowywania inwestycji uwaga projektantów firmy jest skupiona na zapewnieniu projektowanym mieszkaniom odpowiedniej technologii, funkcjonalności i estetyki. Realizowane obiekty pod względem energooszczędności, termicznym, akustycznym i wytrzymałościowym spełniają najwyższe standardy oraz wymagania stawiane współczesnym budynkom.

Kontakt

Trójka Sp. z o.o.

ul. A. Necla 8

80-443 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne