Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Marina Development deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Marina Development Gzella Poland sp. z o.o. sp. k.

Marina Development Gzella Poland sp. z o.o. sp. k.

Marina Development Sp. z o.o. to prężnie działające przedsiębiorstwo branży deweloperskiej. Spółka została powołana do życia w 2006r.

Główne kierunki działania spółki to: działalność deweloperska, obsługa nieruchomości, działalność związana z zarządzaniem i doradztwem.

Trzon naszej firmy stanowi dobrze wykwalifikowana kadra zarządzająca. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy również silnym partnerom takim jak: znane firmy budowlane, biura projektowe, inwestorzy zagraniczni, agencje nieruchomości i agencje reklamowe.

Od początku naszej działalności staramy się konsekwentnie realizować postawione założenia: świadczyć usługi najwyższej jakości.

Nasz najważniejszy cel jest jeden i nie zmienia się od lat. Jest nim satysfakcja i zadowolenie klientów. Przy realizacji projektów gwarantujemy wykorzystanie najwyższej jakości surowców i materiałów. Ludzie biorący udział w procesie realizacji inwestycji posiadają ogromne zaplecze wiedzy i praktyki. Dbamy o to, aby klienci byli zadowoleni z naszej pracy, aby byli pewni, że ich oszczędności zostaną dobrze ulokowane, a ich nowy dom będzie wygodny i bezpieczny.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która popiera nowoczesne rozwiązania. Stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, wygodę i prestiż. Liczą się dla nas zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalność. Powierzone zadania realizujemy profesjonalnie i skutecznie, stawiamy na wysoką jakość wykończeń oraz satysfakcję naszych Klientów.

Wśród innych firm branży deweloperskiej wyróżnia nas: dokładnie przemyślana i uporządkowana działalność w zakresie obsługi Klienta, umiejętność pozyskania atrakcyjnych lokalizacji pod nowe inwestycje, niezawodność w działaniu, nastawienie na gusta i preferencje Klientów, dokładność, systematyczność, terminowość i wytrwałe dążenie do celu. W naszej pracy najważniejszy jest Klient, to dla niego pracujemy.

Kontakt

Marina Development Gzella Poland sp. z o.o. sp. k.

ul. Jelitkowski Dwór 10/3

80-365 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne