Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Vesta deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Vesta Grupa Inwestycyjna sp. j.

Vesta Grupa Inwestycyjna sp. j.

VESTA Grupa Inwestycyjna zajmuje się głównie działalnością deweloperską i choć jest młodą firmą, to ma na swoim koncie zrealizowane już niemałe inwestycje. Na początku zajmowała się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, głównie w Warszawie, Gdańsku i Jankowie Gdańskim.

Obecnie realizuje inwestycje mieszkaniowe w niskiej kameralnej zabudowie w Gdańsku Brzeźnie oraz zabudowę jednorodzinną w Bąkowie. Realizowany jest również projekt budynku biurowo-usługowego w tworzącym się Centrum Biznesu w Gdańsku Oliwie, a także kolejne etapy zabudowy jedno i wielorodzinnej w Warszawie. Aktualnie w przygotowaniu jest projekt osiedla domów jednorodzinnych z bali na terenie Kaszub.

Miejsca przy wyborze lokalizacji dokonywane są szczególnie starannie, na podstawie otaczającego krajobrazu i infrastruktury. Firma posiada własny kapitał finansowy, nieruchomości oraz atrakcyjne tereny w Gdańsku i w Warszawie przeznaczone pod inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Dzięki stabilnej pozycji na rynku współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami.

Kontakt

Vesta Grupa Inwestycyjna sp. j.

ul. Bruskiego 2A/12

80-041 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne