Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Słoneczne Wzgórza deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o.

Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o.

Firma "Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o." jest jedną z firm deweloperskich Grupy Budner S.A., która to Grupa zrealizowała już w Trójmieście projekt osiedla mieszkaniowego Za Słoneczną Bramą. Budner S.A. działa w branży budowlanej od 17 lat i posiada wykwalifikowaną kadrę, doświadczoną w realizacji obiektów mieszkalnych, biurowych i przemysłowych o indywidualnym charakterze.

Koncentrujemy się na kompleksowej realizacji budynków wielorodzinnych począwszy od etapu pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z uznanymi pracowniami architektonicznymi, uzyskanie pozwoleń na budowę, aż po finałowe przekazywanie Klientom gotowych lokali.

Pragniemy stworzyć na naszych osiedlach niepowtarzalny klimat, komfortowe warunki wypoczynku, oazę ciszy i spokoju - tak, aby ludziom mieszkało się lepiej. Jednocześnie filozofią Grupy jest zapewnienie Klientom gwarancji jakości, spełnienia oczekiwań, zachowania terminów realizacji kontraktów tak, aby mogli udzielać rekomendacji następnym.

Kontakt

Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o.

ul. Warszawska 96/50

80-180 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne