Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Przembud Gdańsk deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Przembud Gdańsk S.A.

Przembud Gdańsk S.A.

Zasoby ludzkie
Głównym atutem Przembud Gdańsk S.A. jest wysoko wykwalifikowana kadra techniczna. Wśród pracowników bezpośrednio związanych z kierowaniem produkcją znajdują się osoby z wykształceniem wyższym oraz średnim technicznym, z których większość posiada uprawnienia budowlane oraz projektowe bez ograniczeń. Każdy projekt to nowe wyzwanie realizowane kompetentnie i z pasją.

Sprzęt
Przembud Gdańsk S.A. posiada zaplecze techniczne w postaci własnego parku maszynowego, gwarantującego swobodę w dysponowaniu niezbędnym sprzętem i środkami transportu. Posiadamy wytwórnię betonu, koparko-ładowarki, ładowarki, betonomieszarki, ciągniki, samochody dostawcze, naczepy, zagęszczarki oraz inny niezbędny sprzęt specjalistyczny. Ponadto bazujemy na materiałach i sprzęcie od naszych długoletnich, zaufanych dostawców, dzięki czemu prace przebiegają sprawniej, a my bez problemu możemy oddać obiekt do użytku w wyznaczonym terminie.

Zasady
Marka PRZEMBUD GDAŃSK S.A. kojarzona jest dziś z wysoka jakością usług i bezpieczeństwem realizacji zleceń. Jest to m.in. efekt racjonalnego zarządzania firmą - dbałość o jej potencjał ludzki i finansowy. Naszą misją jest tworzenie przyjaznej i nowoczesnej infrastruktury regionu w oparciu o europejskie standardy współpracy i bezpieczeństwa.

Kontakt

Przembud Gdańsk S.A.

Litewska 15

80-719 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne