Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Maxbud deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Maxbud

Maxbud

Firma "MAXBUD"s.j. Krzysztof Szychowski i s-ka z siedzibą w Redzie istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku. Zajmuje się głównie budową budynków mieszkalnych , budową hal przemysłowych oraz budową i modernizacją innych obiektów. Działa na rynku całej Polski oraz na rynkach europejskich.

Firma nasza zajmuje się również produkcją i sprzedażą lekkich i trwałych pokryć dachowych. Blachodachówki, blacha trapez oraz obróbki dekarskie to nasza specjalność. Eksportujemy nasze wyroby do krajów UE.

Firma nasza znana jest na rynku z solidności i rzetelności. W czasie swojej długoletniej działalności wykonaliśmy niezliczoną ilość prac budowlanych i remontowych, zawsze dbając o najwyższą jakość naszych usług, co było od początku działalności naszym priorytetem.

Firma działa na rynku Trójmiasta i okolic ,oraz na rynku ogólno-krajowym i krajów europejskich.

Od chwili powstania ma na swoim koncie wiele budynków zbudowanych "od zera" , jak również poddanych modernizacji. Wszystkie zlecane nam do realizacji inwestycje budowlane wykonywane są terminowo ,solidnie i zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Posiadamy pełne wyposażenie techniczne i transportowe związane z profilem naszej działalności. Dysponujemy bogatą bazą maszyn i urządzeń budowlanych.

Kontakt

Maxbud

ul.Wejherowska 45A

84-240 Reda

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne