Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Domesta deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
PB Domesta Sp. z o.o.

PB Domesta Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta powstało w 1992 roku i od tego czasu zrealizowało i oddało do użytku ponad 2,5 tysiąca mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość wykonywanych mieszkań i stosowanych materiałów oraz terminowość w oddawaniu budynków to główne zalety firmy.

Sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Domesta to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań.

Aktualnie firma Domesta realizuje Osiedle Leszczynowe w Gdańsku Jasieniu. W jego skład wchodzą 22 budynki cztero- i pięciokondygnacyjne z podziemnymi halami garażowymi oraz windami w każdej klatce. Już ponad 400 rodzin doceniło walory tego miejsca i powierzyło spółce Domesta realizację swojego największego marzenia - własnego "M".

Dbając o zaufanie swoich klientów, firma prowadzi darmowy program Gwarancja Plus, którym objęte są wszystkie mieszkania zakupione w spółce Domesta. W ramach programu przeprowadzany jest rutynowy, nieodpłatny przegląd gwarancyjny rok po odbiorze mieszkania. Program ten zapewnia wszystkim klientom usunięcie ewentualnych usterek, które uwidoczniły się w trakcie użytkowania mieszkań.

Kontakt

PB Domesta Sp. z o.o.

ul. Cementowa 5-9

80-298 Gdańsk

 • Biuro Sprzedaży:
  Osiedle Leszczynowe
  ul. Leszczynowa 86
  80-175 Gdańsk,
  poniedziałek - piątek 10:00-18:00, sobota 10:00 - 14:00
  tel: 58 324 45 90 ,  505 99 18 87
  sprzedaz@domesta.com.pl
 • 48 58 349 56 65
 • 48 58 349 56 65
 • www.domesta.com.pl

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne