Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Nordcoop deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Nordcoop Sp. z o.o.

Nordcoop Sp. z o.o.

Nordcoop Sp. z o.o. , z pierwotną swoją siedzibą w Gdańsku przy ul. Czarny Dwór 8A , powstała w 1993 roku. Swoją działalność rozpoczęła od realizacji zleceń na wykonanie konstrukcji stalowych dla przemysłu okrętowego oraz innych odbiorców.

Wykonawstwo wyrobów stalowych gotowych jak i prefabrykatów stalowych odbywało się w oparciu o swój zakład mechaniczno-spawalniczy zlokalizowany w Gdańsku-Kokoszkach jak również w oparciu o współpracę ze stałymi podwykonawcami w kraju. Z każdym mijającym rokiem wzrastała ilość realizowanych zleceń i dotychczasowe możliwości produkcyjne stawały się niewystarczające.

Pod koniec lat 90 NORDCOOP Sp. z o.o. zakupiła tereny i hale produkcyjne z udźwigowieniem w Gdyni przy ul. Hutniczej, aby móc wykonywać wielkogabarytowe i różnorodne konstrukcje stalowe co w połączeniu z posiadanym już zakładem mechaniczno-spawalniczym uatrakcyjniło potencjał Firmy o wykonawstwo konstrukcji o złożonym procesie technologicznym. Obecnie potencjał NORDCOOP umożliwia wykonanie od 200-250 ton konstrukcji stalowych miesięcznie, a wszystkie prace mogą być wykonywane pod nadzorem Germanischer Lloyd.

Wraz z rozwojem firmy w 1999 roku podjęto działalność w branży budowlanej w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych, na które posiadany jest znak bezpieczeństwa ?B? . Rok 2002 przyniósł dla firmy nowe wyzwania i wcześniej zaplanowaną dywersyfikację działalności, która dotyczyła budowy mieszkań jako inwestor i deweloper na zakupionym terenie w Gdyni-Dąbrowie.

W 2003 roku w związku z konsolidacją firmy przeniesiono zakład mechaniczno-spawalniczy z Gdańska-Kokoszek na teren Zakładu Konstrukcji Stalowych przy ul. Hutniczej 40 jak również w końcu tego samego roku przeniesiono siedzibę firmy z Gdańska do Gdyni.

Kontakt

Nordcoop Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 40

81-038 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne