Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

S.M. Ujeścisko deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko

Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ujeścisko" została wpisana do Rejestru Sądowego 5 listopada 1981 roku. Dwa lata później rozpoczęto budowę od wmurowania aktu erekcyjnego w fundamenty pierwszego budynku mieszkalnego.

Osiedle Ujeścisko znajduje się w południowej części Gdańska, w obrębie ulic Łódzkiej oraz Przemyskiej. Dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z Centrum Gdańska, Wrzeszcza oraz z trójmiejską obwodnicą. W pobliżu znajdują się tereny leśne oraz rekreacyjne. Wieża widokowa na Kozaczej Górze oraz alejka przy zbiornikach retencyjnych doskonale nadają się na rodzinne spacery.

Sukcesywnie rozmieszczone parkingi i garaże zapewniają komfort właścicielom samochodów, zaś kolorowe i bezpieczne place zabaw dostarczają radości najmłodszym mieszkańcom.

Dzielnica posiada również dobrze rozwiniętą sferę handlowo-usługową. Na terenie osiedla znajdują się wielobranżowe sklepy, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, krawieckie oraz przedszkola, apteki, bankomat i kościół pw. Św. Ojca Pio.

W okresie działalności Spółdzielni oddaliśmy 52 budynki wielorodzinne oraz 26 domków szeregowych. Tereny Spółdzielni liczą ok. 30 ha, z czego część to obszar jeszcze niezabudowany.

W najbliższej przyszłości Spółdzielnia planuje wybudowanie kolejnych budynków wielorodzinnych oraz domków szeregowych.

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko

ul. Płocka 6

80-180 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne