Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Portfel inwestycyjny deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Portfel inwestycyjny

Portfel inwestycyjny

Portfel Inwestycyjny Sp. z o.o. jest firmą zarządzającą i wiodącym inwestorem dwóch Funduszy: PIK FIZ (Prestiżowe Inwestycje Krakowskie Fundusz Inwestycyjny Zamknięty) oraz KROPKA FIZAN (Kompleksowa Rewitalizacja i Odbudowa Polskich Kamienic Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych), prowadzącym operacyjną działalność spółek celowych obu Funduszy i za pośrednictwem spółek celowych inwestującym w poszczególne projekty nieruchomościowe na terenie największych miast w Polsce, głównie Krakowa, Warszawy, Gdańska, Wrocławia. Spółka aktywnie działa na rynku od 9 lat - inwestuje i zarządza szeregiem inwestycji w szczególności obejmujących renowacje i rozbudowę kamienic, a także budowę nowoczesnych budynków mieszkalnych od podstaw.

Zarząd Spółki, którego siedziba znajduje się w Warszawie, we wcześniejszych latach koncentrował swoje działania głównie na Krakowie. Nieruchomości położone w dzielnicach Stare Miasto, Kazimierz czy Stare Podgórze są najbardziej pożądane przez klientów firmy z uwagi na ich bardzo wysoki potencjał inwestycyjny. W obecnej chwili, wraz z rozwojem firmy, zasięg poszerza się o kolejne miasta, spółka prężnie wkracza z realizacją projektów do Stolicy oraz innych dużych miast w Polsce. Portfel Inwestycyjny Sp. z o.o. jest spółką założoną przez osoby fizyczne, będące partnerami zarządzającymi i zatrudniającą zespół pracowników o wieloletnim doświadczeniu zarówno na rynku finansowym jak i na rynku nieruchomości. Wszystkie inwestycje realizowane są na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszych surowców i przy współpracy z wykwalifikowanymi fachowcami w tej dziedzinie.

Kontakt

Portfel inwestycyjny

ul. Marynarki Polskiej 163

80-557 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne