Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Eko deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
PB Eko Sp. z o.o.

PB Eko Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlane Eko powstało w 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuje się budową osiedli mieszkaniowych jako Inwestor oraz Generalny Wykonawca zatrudniając ponad 120 osób.

Na początku naszej działalności w 1992 roku zatrudniliśmy doświadczoną kadrę inżyniersko-techniczną z upadających i likwidowanych wielkich firm budowlanych, dzięki czemu od początku posiadaliśmy zespół wykwalifikowanych pracowników zdolnych do realizacji najtrudniejszych zadań budowlanych. W ciągu kilkunastu lat działalności dorobiliśmy się zgranego zespołu, co gwarantuje solidność wykonanych przez nas prac.

Mamy na swoim koncie szereg zrealizowanych obiektów w Generalnym Wykonawstwie na terenie Trójmiasta, począwszy od budownictwa mieszkaniowego (kilkadziesiąt budynków wielorodzinnych) poprzez centra handlowo-biurowe, a kończąc na obiektach oświatowych Przedsiębiorstwo Budowlane Eko Sp. z. o. o. jest spółką budowlaną realizującą także własne inwestycje deweloperskie.

Od 1997 roku jako deweloper zrealizowaliśmy 17 budynków wielorodzinnych (ponad 650 mieszkań), a kolejne są w realizacji. Posiadany przez nas majątek gwarantuje nam dużą zdolność kredytową, co uniezależnia nas od wpłat przyszłych lokatorów, a tym samym gwarantuje terminową realizację umów sprzedaży, które w miarę naszych potrzeb finansują nasze realizacje deweloperskie.

Zakładamy, iż nowe inwestycje powinny posiadać pełne finansowanie, a środki Klientów powinny być w pełni bezpieczne w trakcie trwania budowy. Jest to możliwe przy współpracy z dynamicznymi bankami rozumiejącymi specyfikę potrzeb rynku mieszkaniowego. Od lat współpracujemy z wieloma bankami działającymi na polskim rynku (między innymi: PKO BP, BGK, Kredyt Bank).

Kontakt

PB Eko Sp. z o.o.

ul. Kartuska 278

80-125 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne